Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Termo Kalıcı Oje

Termo Kalıcı Oje

Vylet-Nails Premium UV oje termo saf Termo Kalıcı Oje Vylet-Nails Premium UV oje termo saf
dan 2,72 € *
54,40 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV oje termo pastel Termo Kalıcı Oje Vylet-Nails Premium UV oje termo pastel
dan 2,06 € *
13,73 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV oje termo neon Termo Kalıcı Oje Vylet-Nails Premium UV oje termo neon
dan 1,64 € *
32,80 € / 100 ml
Vylet-Nails Premium UV oje termo metalik Termo Kalıcı Oje Vylet-Nails Premium UV oje termo metalik
dan 2,06 € *
13,73 € / 100 ml
Termo kalıcı oje ve UV lac renkleri tırnak üzerinde heyecan verici oyun

Sıcaklık rengi belirler

Termo kalıcı oje ve UV oje ilgili özel nedir, sıcaklık koşulları değişen onun yanıttır. Jel vernik onun renk sıcaklığı artan özelliğini değiştirmek için ve farklı bir gölge ya da farklı bir renk tonu vardır. Bu efekt, hassas sıcaklık değişikliklerine tepki maddeler ile çalışan kaplama özel kompozisyon mümkün kılar. Yavaş yavaş katarak yerine güzel bulmak için renk değişikliği ve değiştirilebilir renk oyunları tırnak üzerinde. Genel bir kural olarak: yüksek ortam sıcaklığı, daha kapsamlı tırnak üzerinde renk değişimi yaşanıyor.

Özel renk değişiklikleri çok varyasyon ile

Özel sadece içinde a değişiklik-in farklı renk kombinasyonları mevcuttur, ama dokular da değişir. Vernik glitter parçacıkları, sedef tarzı parıldayan veya Crackle etkisi ile vardır. Renkler palet aralıkları yumuşak pastel, gösterişli parlak neon tonları ile ilgili. Kesin oylama, varyasyonlar idealdir nail art vesilesiyle, kişisel tarzı gibi bir kıyafet özelleştirmek için.

Termo UV Tırnak cilası - kolay

UV oje Tarih olarak da doğal tırnak ve tırnak cilası ve renkli jel bir ürün avantajlarını birleştiren örnek alınarak uygulanabilir. Doğal tırnak üzerinde özellikle boya UV boya önemli ölçüde uzun karşılaştırılabilir geleneksel tırnak cilaları daha dayanıklıdır. Önemli: tırnak biçiminde olmalıdır Filed under, yüzeyi temiz ve kuru, biraz pürüzlü daha iyi yapışma Artıları yüzey için uygun bir arabellek kullanın. Termo kalıcı oje ve UV termal boya için baz kat astar kullanılır. Bu gibi termal kendilerini boya UV ışık altında sertleşmiş ve onların dayanıklılık ve mekanik dış etkilere karşı direnç sağlamak. Dikkat edilmesi gereken hangi baz kat artırma doğar terleme katman dahil değildir. Termo UV cila doğrudan bu katmana uygulanır.


Daha fazla parlaklık ve dayanıklılık için mühürleme

Olarak jel, herhangi bir ürün ile boya bir mühür bitirmek için termo kalıcı oje ve UV önerir. Üst kat, bu amaç için uygundur. Bu ince tırnak üzerine uygulanan ve iki dakika UV ampul altında sertleşmiş. Maksimum parlaklık için yüzey temizleyici ile ve / veya petrol cilalama ile tedavi temiz olacaktı.

 Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€