Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje 3 in 1 / Peel Off Kalıcı Oje
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Peel Off Kalıcı Oje

Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje

Oje, hangi oldukça sade bir şekilde aynı zamanda pratik ve yumuşak tırnak için kendisini terk etmek. Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje uzun ve sürdürülebilir parlak kalır, olabilir ama hala bir etiket kolayca off tarafından tırnak gibi. Doğal tırnak dahil değişmeden kalır ve sağlıklı ve sağlam görünüyor. Yenilikçi jel kaplama UV veya LED ışık altında sertleşmiş ve çok iyi dayanıklılık ve sağlamlık.


İçinde peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje teknoloji çeşitli avantajları birleştirir. Kaplama hızlı ve kolay bir doğal tırnak ve tutar chip veya çizik uzun süre uygulanır. Ayrıca parlak korunur, doğal tırnak korumalı ve konsolide. Vernik kaldırmak için katman basitçe, temizleyici ve temizleyici burada gereksiz düşülür. Sık sık gereksiz yere yatar ve ayrıca deterjan tarafından zayıflamış sorun özellikle kırılgan ve yumuşak tırnak yararlanacaktır.


İçin peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje teknoloji her zaman olduğu gibi hazırlanır. Jel kaplama ideal uyum için doğal tırnak boya artıkları, yağ ve özgür ve temiz olmalıdır. Tirnak manikürlü, cuticles geri itti. Yüzey temizlendikten sonra bir astar ile ilgili temel ceket ilk adımdır. Bu boya katmanları için temel oluşturur ve tırnak değil renksiz emin olun. Astar tabakası tedavi, ter nemli tabaka tırnak ek primer olarak kalır. Şimdi ilk peel off oje katman yer alır. Vernik ince ve düzgün,-örneğin ile düzeltme kalemi - bug boyama uygulanır. Daha fazla renk yoğunluğu, başka bir katman boya uygulanabilir için boya tedavi. Bir mühür tamamlandı. Üst kat için tırnak, tırnak kenar dikkatli bir sarma, özellikle önemlidir uygulanır. Sonra kür ve UV - veya LED ışık, terleme katman üzerinde üst kat Zellette ve süpürge ile kaldırıldı. Sonuç: sert ve çizilmeye dayanıklı yüzeyi nedeniyle ideal ve uzun güzel bir parlak tırnak görünüyor.


Henüz kaldırma kapalı soyma boya uygulamadan daha hafiftir. Renk değişimi isteniyorsa veya tırnak, kararsız hale başlamak vernik kenarlarını üzerinden sadece düşülür. Tırnak özellikle kuru veya renk düzenli olarak değiştirilirse, sözde Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje aktivatör boya katmanları yapar.


Almak a bakmak bizim nded online alışveriş ve ideal oje ihtiyaçlarınız için bizim peel off aralığı bulmak için. Farklı renk jel ve etkisi kaplamalar bir seçim ile yeni, benzersiz ve çok dayanıklı uzun tırnak tasarımları oluşturun!

 


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası