Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Glitter Vylet-Nails Premium UV oje neon - neon gösterişli çivi
Ayrıntılar
+

İnce-viskozite jel vernik, neon ve glitter eşsiz bir kombinasyon kombine. Vylet-Nails Premium UV oje neon ile doğal de yapay tırnaklar için bir göz alıcı için glitter olun. Uzun raf ömrü, hem de kalıcı renk yoğunluğu özel doku tarafından güvenli ve UV ışığı altında kür.

Vylet-Nails Premium UV ile neon glitter alışılmadık ve uzun ömürlü tırnak tasarım oje, yapmak biraz pürüzlü çivi ile elde edilen toz, bir arabellek yüzeyi iyice toz fırçası ile kaldırılır. Bir astar ve doğal tırnak temel alınarak kullanılan baz kat en iyi yapışma sağlar. Kalıntılar üzerinde çivi kür sırasında oluşturulan ter katmanı. Neon glitter jel vernik sonra ince bir tabaka bir fırça ile uygulanır ve UV ışığı 120 saniye altında sertleşmiş. Başka bir katmana uygulanan ve yüksek renk yoğunluğu için tedavi. Bazı özellikleri, bu yeni teknoloji UV cila - nail baz kat, renk, üst kat - tüm-içinde-bir sıvı ile bizim UV jel tırnak cilası neon glitter!

-Hiç adezyon ve parlak tabaka daha gerekli
-yüksek-parlaklık opak renkler
-UV ve LED ışık altında tedaviler
-Katman terleme olmadan
-Son derece basit bir uygulama gibi tırnak cilası ve kolayca çıkarılabilir
-Çıkarılabilir, ince viskoz ve opak renk jel. Kalıcı oje kullanılabilir
-shake ve heyecan yok
-%100 sorumluluk tüm modelleme sistemleri jel, akrilik ve fiberglas gibi tırnak
-4 hafta tırnaklarını topsheet tutuş!

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası