Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Vernik Tırnak HIGHLIGHTS
Ayrıntılar
+
Parlak nokta için basit ve kolay ihtiyaçlarına adapte NAIL-EON jel boya sanat çivi. Jel kaplamalar modelleme veya solo olarak tırnak cilası geleneksel bir jel ile birlikte kullanılan ve Peel off etkisi çivi üzerinden kolayca yoluyla olabilir.

Kaplama kez da jel mat oje ya da Gelpolish adlandırılır. Onlar tırnak vernik en iyi özelliklerini birleştiren ve UV jel ve istikrarlı boya film bir çivi ile uzun raf ömrü sağlamak. NAIL-EON jel manikürlü bitirmek ve buzlu cam uygulamalı doğal tırnak üzerinde sadece bu. Baz kat en iyi sonuçlar için ilk katman olarak kullanılacaktır. Jel kaplama kür sonra takip eder. Bütün jel katmanlar gibi ince uygulanan ve böylece UV lambası altında tam bir tedavi garantili tek tek, sertleşmiş. Her yüzeyde kalır ter katmanı. Her model konum, bu durumda üst kat mühürleyen bir son kat olarak uygulanır. NAIL-EON jel kaplama parlak nokta aynı zamanda Anti Alerjik asit içermez ve bu nedenle uygun. Kür UV lambaları ve LED ışık birimleri birbirine için kullanılabilir.viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.5
Genel bakış
5
27
4
18
3
3
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası