Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV oje Sparkel etkisi tırnaklar için heyecan verici-
Ayrıntılar
+
Sparkellacke düzensiz kuru ve tırnak yüzeyinde heyecan verici bu tür etkiler yaratmak. NAIL-EON UV oje Sparkel farklı renkler doğal veya yapay tırnaklar ve sertleştirilmiş jel vernik ultraviyole ışık altında geleneksel bir oje gibi uygulanır.
NAIL-EON UV Sparkel akrilik ve jel üzerinde çivi ve iyi hazırlanmış doğal tırnak üzerinde uygulanan ve sözde Sparkel üreten Lehçe olabilir nail veya efekt kum. Baz kat doğal tırnak, tırnak üzerinde terleme katman kalıntıları için bir üs olarak önem kazanır. Çivi her türü için hangi astar soymak için hiçbir şey sağlar görev bağ aracı uygulamasıdır. Jelkot gibi diğer bir oje ürünü UV ışık altında sertleşir fark, fırça ile uygulanır. Bu bir süpürge ile kaldırılır ter tabakası oluşturur. Her durumda conta üst kat da sertleştirilmiş için uygulanır. Önce tırnak ek olarak Sparkellack talep üzerine çivi sanatı ile süslenmiş.


viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.3333
Genel bakış
5
4
4
4
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası