Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje 3 in 1 / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
NAIL-EON UV oje Sparkel etkisi tırnaklar için heyecan verici-
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Sparkellacke düzensiz kuru ve tırnak yüzeyinde heyecan verici bu tür etkiler yaratmak. NAIL-EON UV oje Sparkel farklı renkler doğal veya yapay tırnaklar ve sertleştirilmiş jel vernik ultraviyole ışık altında geleneksel bir oje gibi uygulanır.
NAIL-EON UV Sparkel akrilik ve jel üzerinde çivi ve iyi hazırlanmış doğal tırnak üzerinde uygulanan ve sözde Sparkel üreten Lehçe olabilir nail veya efekt kum. Baz kat doğal tırnak, tırnak üzerinde terleme katman kalıntıları için bir üs olarak önem kazanır. Çivi her türü için hangi astar soymak için hiçbir şey sağlar görev bağ aracı uygulamasıdır. Jelkot gibi diğer bir oje ürünü UV ışık altında sertleşir fark, fırça ile uygulanır. Bu bir süpürge ile kaldırılır ter tabakası oluşturur. Her durumda conta üst kat da sertleştirilmiş için uygulanır. Önce tırnak ek olarak Sparkellack talep üzerine çivi sanatı ile süslenmiş.


viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.6
Genel bakış
5
10
4
4
3
1
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası