Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV oje ipek - saten ve dayanıklı çivi
Ayrıntılar
+
İpeksi parlak tırnaklar, akşam gelince günlük kullanım için de uygundur. NAIL-EON UV oje ipek geleneksel bir oje gibi uygulanabilir. UV ışık ile kür tarafından bu ürün, yüksek mukavemet ve dayanıklılık içerir.

NAIL-EON UV oje ipek akrilik veya jel yapılmış yapay çivi gelince uygun olarak doğal tırnaklar için mi. Baz kat doğal tırnak, tırnak yüzeyinde sertleşme elde edilen terleme katmanda tutulan bir baz kat olarak eklenmelidir. Ne olursa olsun, bir astar güvenilir yapışma için gereklidir. Çiviyi sonra NAIL-EON UV hazırlıktır oje ipek istenen gölgede uygulanan ve ultraviyole ışıkla tedavi. Unutmayın katman kalınlığı tam bir tedavi elde etmek mümkün olduğunca ince olması gerektiğidir. Terleme tabaka kaldırılır, renkli ipek çivi farklı şekillerde şimdi daha da işlenebilir. Ya bir mastik olarak üst kat hemen uygulanır, tırnak sanat önce alternatif olarak uygulanabilir.
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası