Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
UV oje mi & jel boya tırmalamak-direnen tırnak cilası 2 hafta ile tutun
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Tırnak cilası ve haftalık parlak ucuz çevrimiçi satın tırmalamak-direnen UV jel Vernik kaplama UV gibi tırnak. Videolar ve tırnak tasarım tutorials UV oje, adım adım uygulama için doğal-işleme ile çivi yapmak için o kendini burada online mağazasında görmek ve öğrenmek. Bu kadar kolay oje ile ve UV/LED Tırnakların modern jelleri oluşturmak için yeni bir yöntem olarak o kadar uzun ömürlü olur. Talimatları ve çivi filmlerle tarafından adım açıklamalar yapmak için kendinizi çok sayıda fotoğraf ile bas ve şimdi burada fotoğraf deneyim. Jel formu dayanıklı kat boya şerit efekti çekmek kolay olabilir yapay ya da doğal çivi üzerine vernikler. UV oje hasara solo - tırnak cilası, ya da bir modelleme jel ile birlikte kullanılabilir ve kalıcı olarak sağlar NAIL-EON ve yay çivi iyi korunmuş. Çivi dayanıklı boya film üretmek için doğal tırnak Matt üzerinde olmalıdır ve bir astar ile tedavi. Baz kat bağ aracı uygulanır. Üzerinde hala ıslak baz kat vernik uygulanan ve UV lamba veya LED Lamba NAIL-EON ilk katman altında tedavi jel, terleme katman geleneksel modeli konumundan - çivi - farklı kalır. Uygun parlatıcısı bitirmek sağlar bir baz kat ile bitirmek. İnce tabakalar, katmanların sırasını tırnak sanat bu tür önemlidir. Kadar layer tamamen tedavi sağlanmış. NAIL-EON UV oje SHINEY UV oje, UV oje, oje, şerit - ve boya kapalı soyma ve kür cihazlar ışık sertleştirme cihazlar ve sadece 30-60 saniye CCFL lambalar veya 120 saniye içinde UV LED LED jelleri aynı özelliklere sahip şunlardır.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
talimatlar
+

Adım 1:Geri bizim UV (Madde No. V4079) cuticles itmek ve onlar bizim arabellek (beyaz madde Nr. 4326) harita çivilerle kararmaz. İçin daha uygun, tırnaklarını astar ile üzerinde (15 ml Madde No 1303) tedavisi için öneririz.

Adım 2:Madde No 1054 üstünde belgili tanımlık tırnak oje gibi ceket ve lamba sertleşmesine izin Bankası uygulamak. Lütfen ter tabakası kaldırmaz.

Adım 3:Çivi ile istenilen Renk boyama ve onları sertleşmesine lamba 2 x. Şimdi çivi çivi sanatı ile süslemek için fırsat var. Bunun için bizim temiz Kaldır (100 ml Bölüm no 4005) ile terleme katmanı istiyorum. Eğer herhangi bir tırnak sanat isteyen, ter tabakası Lütfen kaldırmayın.

Adım 4: Sızdırmazlık, bizim üst kat için Madde No 1054 uygulamak ve ışık birimi içinde sertleşmesine izin. Son olarak, bizim süpürge ile ter katmanı kaldırın.  Bir daha da parlak ve tırnak Cilt Bakımı nded çivi petrol (petrol çeşitli kokuları Madde No. V4040) tavsiye ediyoruz.Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.1
Genel bakış
5
128
4
105
3
17
2
5
1
7

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası