Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON UV oje aşırı parlak tırnak sanat köpüklü-
Ayrıntılar
+
NAIL-EON UV oje aşırı glitter uygulamadan önce iyi bir hazırlık çivi, en iyi sonuçlar için gereklidir. Bu tırnakları manikürlü, modellenmiş ve astar ile ideal yapışma için astarlanmalıdır vardır. Doğal çivi çivi terleme katman kalıntılarda, temel bir ceket ile astarlanmalıdır.
NAIL-EON UV oje aşırı glitter normal bir tırnak cilası fırça gibi uygulanır. İnce kaplama ve UV ışığı altında sonra tedavi Mika etkisi geliştirdi. Takip, her zamanki gibi yapılır. Ya da mühürleme arıtılmış tırnak üzerinde hemen uygulanır, alternatif olarak henüz tırnak sanat çeşitli unsurları ile yapılabilir. Ceket, parlak, tırmalamak-direnen ve böylece uzun süre dayanıklı bir yüzey sağlar bir top ile mühürlenmiş. Pürüzsüz kütikül sağlar, bir çivi petrol çivi ve güzel elleri parlayan ekstra bakım için önerilir.
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası