Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Peel Off Kalıcı Oje Crisp - Özel Glitter Tırnaklar için
Ayrıntılar
+
NAIL-EON peel off  kalıcı oje gevrek olmuş farklı parçacıklar jel içinde dahil edilmiştir. Metalik parlak ve farklı Renk ve Boyutu, tırnak yüzeyinde uygulandığında yayılır ve tek tek tırnak sanat yaratmak. Geleneksel bir oje gibi jel kaplama uygulanır. Ancak, UV ışığı altında ürün tedavi edildi.

Her jel sırası aynen tirnak NAIL-EON peel off kalıcı oje kıtır iyi kullanma için hazırlanmalıdır. Baz kat doğal çivi uygulandığında kullanılmalıdır, kür sırasında oluşturulan ter tabakası kaldırmaz. Bir astar ideal yapışma sağlar. Net jel kaplama tirnak ince bir tabaka fırça ile uygulanan ve daha sonra sertleşti. UV ampulü kullanarak tırnak, terli bir tabaka kaldıktan sonra bizim aralığından bir süpürge ile de kaldırılır. Bu Naildesigns bir mühür ile bitirmek. Bu üst kat kullanılarak yapılır.

viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası