Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
NAIL-EON Jel Boya MAGIC MANYETİK
Ayrıntılar
+

Bizim jel kaplama var Peel Off oje ve strip özellikleri boya. Sadece astar ve baz kat atlarsanız, daha sonra trinak birkaç gün sonra sadece bizim jel cilalar kaldırabilirsiniz.

Jel ile en güzel sanat tırnak oje olabilir Sihirli kreasyonlar. Renkli boyalı tırnaklar şimdi ait Gündem. Sen-si olmak daha ve Tırnaklarınızı boya değil ister misiniz? O zaman biz sadece bir şey var! Bizim NAIL-EON jel tırnak cilası magic Manyetik Tırnaklarınızı da diğer tüm büyülü bir görünüm kazandırır. büyülü olabilir. O çok doğal tirnak idealdir hem de yapay bizim sihirli manyetik jel metalik jel cila oje normal olarak almak veya bizim Mıknatıslı Kalem veya bizim kayıt mıknatıs ile hassas desen çekin. Güzel tırnaklar için renkleri çok çeşitli yararlanmak ve parlak nokta koydu. Uygulama çok basittir. Sen-ebilmek kullanma Vernik bir oje gibi jel ve onu UV altında iki dakika süreyle tedavi Lights out. Terleme katman kaldırılırsa, iş zaten sona erer. Onun bal jel etkisini düz tırnak cilası kendisi kadar uzanır. Yani görmek için tirnak ve iş dosyalama hiçbir çirkin fırça darbeleri pişirme gerekli değil. Altı hafta kadar bir raf ömrü için sabırsızlanıyoruz. O kesinlikle günlük kullanım jel olarak, splinter değil için uygun yapılır ve çizilmeye dayanıklıdır. Sen-ebilmek kullanma o bir temizleyici ve turuncu bir tahta sopa ile farklı bir renk isterseniz, kaldırın. Eğer tamamen bu boya ile memnun olacaktır. Kullanımı Eğer Ürünlerimiz Avrupa Tüm taleplerini en yüksek kalitede Standartlara tabi olup UV jel araştırma kesme kenarında üretilmektedir.

Boyutlar
+
0.033 Metre (m)
0.033 Metre (m)
0.068 Metre (m)
viskozite
+
ince orta kalın
Mühür
+
uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

uygun LED

LED jelleri ve uygun aksesuarlar tırnakların çok kısa sürede şekillendirilmesini sağlar: LED jelleri, bir LED lambası veya CCFL lambası altında 30-90 san. içinde ya da alışık olunduğu gibi bir UV lambası altında 120 san. içinde sertleşir, daha sonra çıkarılabilir ve törpülemeye gerek yoktur. Bu mühre sahip ürünler, LED jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
11
4
7
3
1
2
0
1
1

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası