Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje 3 in 1 / Lac Sensation Kalıcı Oje
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Lac Sensation Kalıcı Oje

NAIL-EON UV oje saf Lac Sensation Kalıcı Oje NAIL-EON UV oje saf
dan 1,06 € *
NAIL-EON UV oje ipek Lac Sensation Kalıcı Oje NAIL-EON UV oje ipek
dan 2,96 € *
UV matt üst kat Lac Sensation Kalıcı Oje UV matt üst kat
dan 3,14 € *
Nightshine toz pastel Lac Sensation Kalıcı Oje Nightshine toz pastel
dan 1,98 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Lac Sensation Kalıcı Oje NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
dan 2,52 € *
NAIL-EON UV oje neon Lac Sensation Kalıcı Oje NAIL-EON UV oje neon
dan 3,54 € *
Lac sensation kalıcı oje UV cila - tırnak vernik ve UV jel ile birlikte

Genel bir terim UV boya farklı tırnak cilaları özel özelliklere sahip çok sayıda gizler. UV jel dayanıklı, lac sensation kalıcı oje ve kolay oje gibi uygulama ürün Güzelleştirme doğal tırnak ve hızlı görüntü sabitleme için idealdir. UV vernikler farklı renk ve dokuları tedavi altında hafif ve dayanıklı ve kalıcı olarak güzel olmadan ancak güçlü-e doğru uygulamak bir model olarak.


En önemli özellikleri UV boya olduğunu hangi güç stabilize kendileri de doğal tırnaklar kırılgan ve yumuşak. Akrilik veya jel tirnak ince tabakalar içinde kapak bu kaplamalar uygulayarak modelleme aksine çok az, tırnak ve tasarım çalışmaları devam ediyor tabii. Çünkü boya sertleşmesine-UV ışık altında iş hemen sonra sinir bozucu gecikme süresi, ortadan kaldırır. Bunu da renk tabanı üzerinde sık sık kötü izlenimler yapar. Raf ömrü, jel modeli pozisyon olarak altı hafta yüküne bağlı olarak benzer. Gerekirse, bir temizleyici ile jel vernik kolayca kaldırabilirsiniz. Jel tırnak gibi parlar lac sensation kalıcı oje ve UV cila ile kaplı doğal tırnak kalıcı olarak ve parlak, yüzey ve çizilmeye karşı dayanıklı.


Birden çok katman içinde uzun dayanıklılık ile özel kaplama uygulanır. Önceden, manikürlü, ile tampon fırça ve süpürge ile degreased doğal tırnak olduğunu. Baz kat ilk katman ve böylece lac sensation kalıcı oje ve UV cila için temel olduğunu. Diğer katmanlar gibi bu kadar ince boyanmış ve UV ışığı altında tek tek tedavi. Düşük katman kalınlığı tam bir tedavi sağlamak çok önemlidir. Bir veya daha fazla katman jel kaplama uygulanabilir, bu olması Ayrıca artırabilir renk yoğunluğu. İstenilen görünüşü elde edilir, üst kat bitirmek. Seal kaplama uzun süreli Parlatıcı, güç ve çizilmelere karşı direnç sağlar.


UV vernikler genellikle kalıcı olarak modeli katmanlar üzerinde tutun, sorunlu formlarla tırnaklar için idealdir. Jel kaplama neredeyse hiç tırnak şikayet etti ve onu stabilize, bu kesintisiz büyüme sağlar. lac sensation kalıcı oje ve UV lak geleneksel kaplamalar için karşılaştırıldığında, genellikle stres birkaç hafta devam ediyor ve onun asil parlak ve pürüzsüz yüzeyi korur. ,nded UV boyalar, metil metakrilat (MMA) ilavesi yapılan bu nedenle tirnak için nazik ve nail cilt ve uygulamak de duyarlı kişiler için uygundur.


İçinde göz atın nded online alışveriş ve markalar, efektler, renk ve dokular her zaman için mükemmel UV oje bulmak için çeşitli altında! Basit bir uygulama ile bu ürünlerin doğal tırnak tekrar ayrı ayrı tasarlanmış ve heyecan verici olabilir. Lac sensation kalıcı oje UV cila - tırnak vernik ve UV jel ile birlikte.

 Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası