Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Kalıcı Oje Kalıcı Oje Kalıcı Oje farklı renkte 389'nizi bulun Favori renginiz için

Kalıcı Oje

NAIL-EON UV oje saf Kalıcı Oje NAIL-EON UV oje saf
dan 2,49 € *
NAIL-EON UV oje ipek Kalıcı Oje NAIL-EON UV oje ipek
dan 3,35 € *
Bir kontur boyama boya 8 ml Kalıcı Oje Bir kontur boyama boya 8 ml
1,96 € *
-10%

uygun alt kategori için seçiniz Kalıcı Oje :

Lac Sensation Kalıcı Oje
UV kaplama tırnak vernik, lac sensation kalıcı oje ve UV renk jelleri özelliklerini birleştirir. Jel dayanıklı kaplama uygulamak kolaydır ve UV ışığı altında sertleşmiş. Uzun servis ömrü ve yüksek parlaklık bu kategoride tırnak cilaları ile karakterize, tam bir mühür daha fazla istikrar sağlar. Lac sensation kalıcı oje UV cila - tırnak vernik ve UV jel ile birlikte.
Termo Kalıcı Oje
Onun renk efekti için AHA sonuç tarafından üretilen ısı termo kalıcı oje ve UV tırnak cilası. Bağlı olarak sıcaklık, tırnak rengi değişir ve renk oyunları değişen farklı bir yüz gösterir. Yani, tırnak sanat asla sıkıcı. Geniş bir seçim termo renk kaplama dokular gibi renk kombinasyonları mevcuttur. Termo kalıcı oje ve UV lac renkleri tırnak üzerinde heyecan verici oyun.
Peel Off Kalıcı Oje
Sorun tırnak ve basitçe gibi olduğu Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje mükemmel. Dayanıklı jel vernik zamanki uygulanan ve sertleştirilmiş. Bu ürünün özel özellik: kaplama çıkardı kolayca--dan belgili tanımlık tırnak arzu bağlı olarak ayrıntılı tirnak sökücü ile temizlik neredeyse tamamen ortadan kaldırılır. Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje.
Kalıcı Oje ve UV Lak Vernik Jel için Protez Tırnak

Henüz kararlı bir tırnak ve o kadar ince neredeyse doğal tırnaklar, güçlendirmek için yeterli teklif içinde farklı değişik kalıcı oje ve UV cila. UV ışınları altında hızlı tedavi tırnak cilası, aksi halde bekliyor da çirkin boya bir geride işaretler zaman sık sık rahatsız edici ortadan kaldırır. Özel kaplama geleneksel tırnak büyüdü kadar layer kalır oje gibi genellikle iki kez en azından uzun tutuyor. Parlak parlaklık jöleyi anımsatan tırnak, her zaman daha taze kalıcı olarak güzel tırnaklar ve noble sağlar.

Aynı zamanda UV adına çalışan jel modeli konum olarak birkaç kat boyalar. Katmanlar gibi ince olmalıdır ve UV lambası altında ayrı ayrı tedavi. Doğal tırnak için uygulamadan önce tırnak geri itti cuticles manikürlü ve tırnak ile tampon yüzeyine hafifçe fırça olduğunu. Evet, boya, diğer katmanları için temel olarak gören tırnak off dusted ilk katman ve süpürge ile yağ alma devam. Baz kat uygulanan ve UV ışığı, terleme katman tırnak kalır ve UV oje için tutuklama için bir temel olarak hizmet altında tedavi. Kaplama, istediğiniz bir veya daha fazla katmandaki renk yoğunluğu bağlı olarak uygulanabilir. Son boya kat daha fazla istikrar, direniş çizik ve kalıcı parlaklık sağlar bir üst kat oluşturur. UV tırnak cilaları kaşık tırnak gibi tırnak sorun için özellikle uygundur. Böyle tırnak akrilik veya jel üzerinde model kez tutar, büyük sorunları ve kalıcı oje ve UV jel kaplamalar ile elde edilen uzun süreli sonuçlar, ancak, birçok durumda vardır.
UV jel Vernikler, mat ve parlak, bir karma ile mevcut birçok renklerde kullanılabilir glitter parçacıkları veya pul. Özellikle çarpıcı ve çekici bir varyasyon egemen ortam sıcaklığına bağlı olarak değişir ve kendisini sürekli değişen degradeler gösterir termo UV tırnak cilası olduğunu. Hızlı ve kolay bir şekilde peel off oje kaldırın. Bir süpürge kaldırmak için gereken, boya katmanları olabilir sadece dilek ince bir deri gibi kaldırıldı.

İçinde göz atın nded bizim geniş aralığı kalıcı oje ve UV tırnak cilaları için her zaman yeni ve şaşırtıcı tırnak tasarımı sunuyoruz. Ürünlerimiz MMA (metil metakrilat) serbest ve hassas kişiler için ideal.

 Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası