Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Kalıcı Oje 3 in 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Kalıcı Oje 3 in 1 Kalıcı Oje 3 in 1 Kalıcı Oje 3 in 1 farklı renkte 396'nizi bulun Favori renginiz için

Kalıcı Oje 3 in 1

NAIL-EON UV oje saf Kalıcı Oje 3 in 1 NAIL-EON UV oje saf
dan 1,06 € *
NAIL-EON UV oje ipek Kalıcı Oje 3 in 1 NAIL-EON UV oje ipek
dan 2,96 € *
UV matt üst kat Kalıcı Oje 3 in 1 UV matt üst kat
dan 3,14 € *
Nightshine toz pastel Kalıcı Oje 3 in 1 Nightshine toz pastel
dan 1,98 € *
NAIL-EON UV oje neon Kalıcı Oje 3 in 1 NAIL-EON UV oje neon
dan 3,54 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Kalıcı Oje 3 in 1 NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
dan 2,52 € *

uygun alt kategori için seçiniz Kalıcı Oje 3 in 1 :

Lac Sensation Kalıcı Oje
UV kaplama tırnak vernik, lac sensation kalıcı oje ve UV renk jelleri özelliklerini birleştirir. Jel dayanıklı kaplama uygulamak kolaydır ve UV ışığı altında sertleşmiş. Uzun servis ömrü ve yüksek parlaklık bu kategoride tırnak cilaları ile karakterize, tam bir mühür daha fazla istikrar sağlar. Lac sensation kalıcı oje UV cila - tırnak vernik ve UV jel ile birlikte.
Termo Kalıcı Oje
Onun renk efekti için AHA sonuç tarafından üretilen ısı termo kalıcı oje ve UV tırnak cilası. Bağlı olarak sıcaklık, tırnak rengi değişir ve renk oyunları değişen farklı bir yüz gösterir. Yani, tırnak sanat asla sıkıcı. Geniş bir seçim termo renk kaplama dokular gibi renk kombinasyonları mevcuttur. Termo kalıcı oje ve UV lac renkleri tırnak üzerinde heyecan verici oyun.
Peel Off Kalıcı Oje
Sorun tırnak ve basitçe gibi olduğu Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje mükemmel. Dayanıklı jel vernik zamanki uygulanan ve sertleştirilmiş. Bu ürünün özel özellik: kaplama çıkardı kolayca--dan belgili tanımlık tırnak arzu bağlı olarak ayrıntılı tirnak sökücü ile temizlik neredeyse tamamen ortadan kaldırılır. Peel off kalıcı oje ve soak off kalıcı oje.

Henüz yeterince doğal çivi güçlendirmek için istikrarlı bir oje ve o kadar ince neredeyse, içinde farklı değişik UV cila sunulmaktadır. Kalıcı Oje 3 in 1 UV ışık altında hızlı tedavi tırnak cilası, aksi halde bekliyor da çirkin boya bir geçmişte işaretlediğinde sık sık rahatsız edici ortadan kaldırır. Özel boya geleneksel çivi büyüdü kadar katman kalır oje, sık sık iki kez en azından uzun tutar. Parlak parlaklık jöleyi anımsatan çivi, her zaman daha taze kalıcı olarak güzel tırnaklar ve noble sağlar.Jel modeli pozisyon UV boya çeşitli katmanlarında adına çalışıyor. Katmanları gibi ince olmalı ve ayrı olarak UV lambası altında tedavi edilebilir. Doğal tırnak uygulamadan önce çivi geri itti cuticles manikürlü ve yavaşça fırça ile arabellek tirnak olduğunu. Şey, boya, diğer katmanları için temel olarak gören çivi kapalı tozunu ilk katman ve süpürge ile yağ alma tutun. Baz kat uygulanan ve UV ışığı, terleme katman çivi üzerine kalır ve UV tırnak cilası için tutuklama için bir temel olarak hizmet altında tedavi.

Kaplama istediğiniz bir veya daha fazla katmandaki renk yoğunluğu bağlı olarak uygulanabilir. Son boya kat daha fazla istikrar, kazı-kazan direnç ve uzun ömürlü Parlatıcı sağlar üst bir kat oluşturur. UV tırnak cilaları kaşık çivi gibi sorun tırnaklar için özellikle uygundur. Böyle çivi akrilik veya jel olmadan üzerinde modeli kez tutar, büyük sorunları ve UV-jel kaplamalar ile elde edilen uzun ömürlü sonuçlar, ancak, birçok durumda vardır.

Kalıcı Oje 3 in 1 UV jel vernikler renklerde birçok, mat ve parlak, bir karma ile kullanılabilir glitter parçacıkları veya pul. Bir özellikle çekici ve çarpıcı renk hakim ortam sıcaklığına bağlı olarak değişir ve kendini sürekli değişen degradeler gösterir termo UV tırnak cilası çeşididir. Hızlı ve kolay oje kapalı kabuğu kaldırmak için. Hiçbir süpürge kaldırmak için gereken, boya katmanları olabilir sadece dilek ince bir deri gibi kaldırıldı.

Gözat yapmak bizim çeşitli UV tırnak cilaları sonsuza kadar yeni ve şaşırtıcı NDED online alışveriş içinde sunulan. Tırnak tasarım Ürünlerimiz uygun mudur ücretsiz MMA (metil metakrilat) ve bu nedenle duyarlı bireyler için de. Örnek kolayca fatura veya esnek taksitle satış ile satın almak ve mal aldıktan sonra ödemek. Tabii ki, PayPal, ön ödeme ve kredi kartı gibi diğer ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

 

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası