Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları

Aygıtları

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
acurata kesici Aygıtları acurata kesici
8,31 € *
Silikon conta D 0023+ Aygıtları Silikon conta D 0023+
39,84 € *
Silikon conta D 0018 Aygıtları Silikon conta D 0018
36,52 € *
Silikon conta D 0007 Aygıtları Silikon conta D 0007
36,52 € *
Silikon conta D 0023 Aygıtları Silikon conta D 0023
39,84 € *
Silikon conta D 0018 Aygıtları Silikon conta D 0018
39,84 € *
Silikon conta D 0010 Aygıtları Silikon conta D 0010
36,52 € *
İş ekipmanları tirnak stüdyo - aspirasyon için ampul
Sadece jelleri, Vernikler ve diğer tüketim öğeleri, ama aynı zamanda çeşitli cihazlar tırnak salonu temel ekipman aittir. Bazıları mutlaka vardır, diğerleri kullanım kolaylığını artırmak, tırnak Tasarımcısı çalışmalarını kolaylaştırmak ve profesyonel sonuçlar sağlar. Tüm aygıtlar için önemli: kalite ve verimliliği yüksek düzeyde. Çünkü özellikle sık kullanılması ile kalite bir zorunluluktur. Her zaman da iş kaybı olmayacaktır böylece gerekli yedek parça makineleri hazır, olmalıdır.

Toz emme tırnak salonu değil olmadan, bu sabit mobil sürümü gelince de uygulanır. Ekstraksiyon tesisleri verimli, sessiz ve güvenilir, vanity veya sık sık Palmrest entegre olmalıdır. Göze çarpmayan Aspiratörü kaldır dosyalama ve orada burada kaynaklanan ve temiz hava sağlar toz freze. Bu tırnak Tasarımcısı için özellikle önemlidir. Bu dosyalama uzun bir süre boyunca inhale, bu şikayetler ve solunum yolları hastalıklarına yol açabilir. Toz emme uygun yerine için aksesuar olarak filtreler ve yedek toz torbası her zaman stokta olmalıdır.

Nail kesiciler çalışmaları kolaylaştırmak ve mükemmel manikür ve model konum sonuçları oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, bu aygıtların herhangi bir tırnak içinde stüdyo olmayabilir. Tırnak kesiciler farklı sürümlerini ve polisaj ve zımpara ile uygun ek dosyalar için kullanılabilir. Ayak pedalı ile çok rahat çalışma modelleri. Bu ekstra bir ele sahip olmak için önerilir yedek parça stok adet çeşitli denemeler ve Taşlama başlıkları aksesuarlar bir parçası şunlardır.

Modelleme ile jel tırnak salonu standarttır. UV - a veya LED ışık lamba malzeme kür için gerekli. Farklı tasarımlar, renkler ve nitelikleri çeşitli modelleri online mağazasında bulunabilir ve mükemmel ve uzun süreli tedavi jel tırnak sağlar. Ayrıca UV tırnak Vernikler ve kaplamalar mühürleme ampul ile sertleştirilmiş. Acil durum için bir yedek lamba her zaman hazır olmalıdır. Kim bunu önlemek istiyorum, soğuk katot tüp CCFL lambayla yararlanmalıdır.

Doğru aydınlatma için mükemmel manikür, tırnak ve tırnak sanat önemlidir. Görev ışıkları çeşitli tasarımları vardır ve ışık parlama ücretsiz ve dolayısıyla müşterilerin tırnak üzerinde en iyi görünüm için tamamlanır. Diken üstünde belgili tanımlık tırnak kadar net usulsüzlük tirnak veya tasarım olarak görülebilir. Lambalar özel tasarımı sayesinde, rahatsız edici yansımalar başından itibaren kaçınılmalıdır. Son derece güvenilir ve dayanıklı kullanılan LED lastikler, henüz bu stüdyoda bir yedek ampul için stok tavsiye edilir.

Örneğin, Parafin banyosu ve daha fazla müşteri hizmetleri ve hijyen ultrasonik temizleyici tırnak salonu önemli diğer aygıtları vardır. Parafin banyosu, el ve ayak bakımı, ultrasonik temizleyici ile dosya veya freze kafaları çok çaba olmadan gibi hijyenik temizlik montaj için idealdir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€