Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları

Aygıtları

Filter articles
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
NDED 4 Ampul UV ışık cihazı Aygıtları NDED 4 Ampul UV ışık cihazı
dan 14,24 € *
7,91 € / 1000 g
NAIL-EON tırnak tasarım toz emme Aygıtları NAIL-EON tırnak tasarım toz emme
27,69 € *
18,58 € / 1000 g
Parafin banyosu mitts Aygıtları Parafin banyosu mitts
5,84 € *
85npc 500ml El ve Ayak Dezenfektanı Jel (Ek) Aygıtları 85npc 500ml El ve Ayak Dezenfektanı Jel (Ek)
6,00 € *
12,00 € / 1000 ml
Kokulu Shea Yağı ile Depilflax Parafin Balmumu Aygıtları Kokulu Shea Yağı ile Depilflax Parafin Balmumu
7,31 € *
14,62 € / 1000 g
yüz koruma Aygıtları yüz koruma
26,57 € *
YOUMAXX elektrik Kallus Remover batarya işletilen Aygıtları YOUMAXX elektrik Kallus Remover batarya işletilen
5,28 € *
18,21 € / 1000 g
-35%
Filtreli montaj toz emme Aygıtları Filtreli montaj toz emme
94,60 € *
Parafin banyosu patik Aygıtları Parafin banyosu patik
4,63 € *

uygun alt kategori için seçiniz Aygıtları:

LED CCFL cihaz ve UV lamba
LED CCFL UV lamba: Bir ustanın iyi araçlar, bir sanatçı iyi cihaz ve doğru ekipman iyi çalışmalarınızı yapabileceğiniz bir çivi tasarımcı bir çivi tasarımcısı ihtiyacı var. UV-jel tedavi zaman alır, çünkü UV ışık ekipmanları, her tırnak salonu olmalıdır.
Elektrikli tırnak törpüsü
Teknik ekipman çok iş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra zanaat ve sanat uyacak şekilde bu evde sadece değildir. Elle ettirilmektedir el veya metal parmaklıklar tarafından nadir ahşap heykeller gibi, tırnaklar da teknik ekipman ve öğütülmüş ile...
Emme
Toz emme her yerde, nerede oluşturan malzeme sırasında üretilen küçük partikülleri ile çalışmak önemlidir. Metal endüstrisinde ormana dayalı işletmeler, daha fazla ve sanatçıların stüdyoları bulunabilir daha da sık nedir. Toz sadece o özgürce...
Parafin El banyo
Hiçbir şey ince parmaklarını, yumuşak deri ve çok uzun olmayan çivi ile bakımlı kadının elini daha seksi olduğunu. Sadece çivi ve yakın çevre, tırnak yatağı ve parmaklarınızın her dokunuş için çok hassas bir şekilde cevap vermek için inme veya çizik...
Masa ışık
Alfa ve omega bir çivi modelleme hassas bir iştir. Doğru aydınlatma gerekir. Bu bizim zarif çalışma ışığı ile garantilidir. Hangi bir 20 W soğuk ışık tüpü oluşur. Bu çok parlak ve bir modelleme için mükemmel koşullar sağlar. görev hafif ve çok sağlam çok.
Ultrasonik yıkama ünitesi
Not sadece profesyonel manikür veya pedikür "basit tırnak stüdyo" ama aynı zamanda hijyen standartları yüksek, saflık önemli olduğunu. Pek çok cihaz sadece yüzeyi temiz olmamalı da iyice bir ultrasonik temizleyici tedavi. Ancak bundan sonra...
İş ekipmanları tirnak stüdyo - aspirasyon için ampul
Sadece jelleri, Vernikler ve diğer tüketim öğeleri, ama aynı zamanda çeşitli cihazlar tırnak salonu temel ekipman aittir. Bazıları mutlaka vardır, diğerleri kullanım kolaylığını artırmak, tırnak Tasarımcısı çalışmalarını kolaylaştırmak ve profesyonel sonuçlar sağlar. Tüm aygıtlar için önemli: kalite ve verimliliği yüksek düzeyde. Çünkü özellikle sık kullanılması ile kalite bir zorunluluktur. Her zaman da iş kaybı olmayacaktır böylece gerekli yedek parça makineleri hazır, olmalıdır.

Toz emme tırnak salonu değil olmadan, bu sabit mobil sürümü gelince de uygulanır. Ekstraksiyon tesisleri verimli, sessiz ve güvenilir, vanity veya sık sık Palmrest entegre olmalıdır. Göze çarpmayan Aspiratörü kaldır dosyalama ve orada burada kaynaklanan ve temiz hava sağlar toz freze. Bu tırnak Tasarımcısı için özellikle önemlidir. Bu dosyalama uzun bir süre boyunca inhale, bu şikayetler ve solunum yolları hastalıklarına yol açabilir. Toz emme uygun yerine için aksesuar olarak filtreler ve yedek toz torbası her zaman stokta olmalıdır.

Nail kesiciler çalışmaları kolaylaştırmak ve mükemmel manikür ve model konum sonuçları oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, bu aygıtların herhangi bir tırnak içinde stüdyo olmayabilir. Tırnak kesiciler farklı sürümlerini ve polisaj ve zımpara ile uygun ek dosyalar için kullanılabilir. Ayak pedalı ile çok rahat çalışma modelleri. Bu ekstra bir ele sahip olmak için önerilir yedek parça stok adet çeşitli denemeler ve Taşlama başlıkları aksesuarlar bir parçası şunlardır.

Modelleme ile jel tırnak salonu standarttır. UV - a veya LED ışık lamba malzeme kür için gerekli. Farklı tasarımlar, renkler ve nitelikleri çeşitli modelleri online mağazasında bulunabilir ve mükemmel ve uzun süreli tedavi jel tırnak sağlar. Ayrıca UV tırnak Vernikler ve kaplamalar mühürleme ampul ile sertleştirilmiş. Acil durum için bir yedek lamba her zaman hazır olmalıdır. Kim bunu önlemek istiyorum, soğuk katot tüp CCFL lambayla yararlanmalıdır.

Doğru aydınlatma için mükemmel manikür, tırnak ve tırnak sanat önemlidir. Görev ışıkları çeşitli tasarımları vardır ve ışık parlama ücretsiz ve dolayısıyla müşterilerin tırnak üzerinde en iyi görünüm için tamamlanır. Diken üstünde belgili tanımlık tırnak kadar net usulsüzlük tirnak veya tasarım olarak görülebilir. Lambalar özel tasarımı sayesinde, rahatsız edici yansımalar başından itibaren kaçınılmalıdır. Son derece güvenilir ve dayanıklı kullanılan LED lastikler, henüz bu stüdyoda bir yedek ampul için stok tavsiye edilir.

Örneğin, Parafin banyosu ve daha fazla müşteri hizmetleri ve hijyen ultrasonik temizleyici tırnak salonu önemli diğer aygıtları vardır. Parafin banyosu, el ve ayak bakımı, ultrasonik temizleyici ile dosya veya freze kafaları çok çaba olmadan gibi hijyenik temizlik montaj için idealdir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€